„Dzieci tak szybko rosną, modne ubrania? Za drogie!” Czy Tobie też wydaje się, że dzieci nie mogą wyglądać modnie? Dlaczego zatem światowej sławy kreatorzy mody zgodnie potwierdzają, że to właśnie kolekcje dla najmłodszych stanowią dla nich największe, zawodowe wyzwanie?

 Dziecko może wyglądać modnie a Twój budżet wcale nie musi zostać przez to nadszarpnięty. Sprawdźmy jakie trendy obowiązują na dziecięcych wybiegach mody w sezonie wiosennym 2018!

 Moda dziecięca w zgodzie z naturą

 Syntentyczne tkaniny pozwalają portfelowi odczuć ulgę, ale projektanci w trosce o najmłodszych stawiają w swoich kolekcjach głównie na naturalne tkaniny. Wśród nich bez wątpienia króluje ponadczasowa bawełna i len. To bezpieczne materiały, które nie uczulą wrażliwej skóry dziecka. Ciekawe propozycje, jeśli mowa o tkaninach i teksturach, stanowi również szydełkowa dzianina, z której powstają klasyczne, ale zgodne z modowymi trendami ubrania.

 Uwielbiane przez wszystkie maluchy dodatki

 To, co wyróżnia modę dziecięcą od mody dla dorosłych to przede wszystkim duże możliwości projektanckie pozwalające na odrobinę kiczu. Pagony, kokardki, haftki i cekiny dla nas mogą wydawać się atrybutem mody minionego stulecia. Na dziecięcych kolekcjach prezentują się jednak wyjątkowo estetycznie.

 A kolory? Doskonale podkreślają dziecięcą beztroskę i radość

 Wśród najnowszych kolekcji mody dziecięcej przeważają barwy jasne i pastelowe. Nie zabraknie różu, odrobiny ciepłych brązów i szykownych zestawień ombre.

 Udowodniliśmy, że Twoje dziecko może nosić się modnie. A więc nie trać czasu i szykuj się na zakupy, które napewno będą dla Was świetną zabawą!