Mężczyźni, którym doskwiera nuda po otwarciu szafy nareszcie mogą odetchnąć z ulgą! W tym roku światowej sławy projektanci mody postanowili udowodnić, że moda męska to nieograniczona przestrzeń na ciekawe, choć może nieco zaskakujące wariacje. Sprawdźmy jakie trendy będą królować w światowych Domach Mody w sezonie wiosna – lato 2018!

 3….2….1…. rewolucja – czas start!

 Panowie bardzo długo wzbraniali się przed zmianami w swoich odzieżowych gustach i upodobaniach. Od kiedy jednak ciekawość wzięła nad nimi górę, kreatorzy mody nie czekali ani chwili i od razu rzucili ich stłumiony zmysł estetyki na głęboką wodę. Jakie rewolucje szykują się więc w męskich szafach?

 Pasy, krata i grochy – czy na pewno mówimy o męskiej modzie?

Do tej pory motyw grochów i pasów na odzieży kojarzony był raczej z damskimi fasonami strojów. W tym roku jednak filigranowo zdobione sukienki w paseczki nie będą już dominowały ulic. Na sklepowej półce pojawi się bowiem coraz więcej marynarek, spodni i koszul w pasy, które totalnie odmienią nudny look mężczyzn.

 Szerokie spodnie, krótkie szorty i kolorowe garnitury

 Kreatorzy mody ewidentnie zauważyli wśród panów sentyment do minionych trendów mody męskiej, dlatego wkradając się w ich łaski postanowili stworzyć kolekcje, w których dominują nie tylko żywe kolory, ale także szerokie spodnie, których krój nawiązuje do stylu retro.

 A dla odważnych: kolorowe garnitury i kwieciste koszule. To właśnie one stanowić będą kropkę nad „i” podczas tegorocznych pokazów w największych Domach Mody.