Sprawdź czego brakuje w Twojej garderobie!

Moda obuwnicza wciąż się zmienia a na wybiegach królują coraz to ciekawsze modele. Również tego sezonu w kolekcjach czołowych projektantów pojawią się zarówno ponadczasowe klasyki, jak i modele retro, które na pewno skradną serce niejednej kobiety. Oczywiście nie zabraknie także półki na nutkę ekstrawagancji. Wszakże projektanci to artyści i wizjonerzy a ich obuwie podczas pokazów doskonale nam to udowadnia.

Platformy – stylowa alternatywa dla niewygodnych szpilek

Szpilki to klasyka stanowiąca atrybut elegancji i kunsztu. Tegorocznej wiosny na półkach sklepowych dominować będą jednak platformy. Modele ze światowych Domów Mody bynajmniej nie odpowiadają panującemu stereotypowi odnoszącemu się do ich wiecznej dziwaczności. Platformy mogą być kobiece i efektowne, o czym można się przekonać podczas zakupów.

Nowa odsłona kowbojek!

Wiosenne kowbojki? Tak! I to w najróżniejszych fasonach. Krótkie, często odkrywające kostki, z charakterystycznym dla siebie obcasem staną się świetnym dopełnieniem codziennej kreacji.

A dla odważnych odrobina ekstrawagancji, czyli obuwie transparentne!

Jest to zdecydowanie propozycja dla osób, które lubią zwracać na siebie uwagę. Wprawdzie nie stanowią one dominującej oferty sklepów, ale podczas pokazów mody zrobiły prawdziwą furorę! Wykonane z plastiku  sprawiają wrażenie nieco odrealnionych, ale kto wie? Być może zaczną pojawiać się również na polskich ulicach?

Panie ceniące klasykę wśród najnowszych kolekcji także znajdą perełki dla siebie. Stylowe gladiatorki czy kaczuszki nie umknęły uwadze projektantów i jak co roku znajdzie się dla nich miejsce na półkach sklepowych!